W THPS4 jest ukrytych 10 mini-gier. Za każdą z nich dostajemy 500$. Znajdują się na różnych poziomach, nie raz praktycznie nie do odnalezienia ^^. Informacje zaczerpnąłem ze stronki, do której banner znajduje się na stronie głównej.

TENNIS

Level: Uczelnia
Gdzie: Korty Tenisowe.

Gramy w tenisa z jakimś Francuzem. Pierwsza osoba, która zdobędzie 4 punkty wygra. Musisz wygrać dwa razy, aby dostać całą forsę.

GARBAGE DAY

Level: Uczelnia
Gdzie: Śmieciarka na ulicy po prawej stronie.

Wskocz na tył trucka i gra sie zacznie. Masz 39 sekund, aby pozbierać pieniądze, wiszące w powietrzu.

HIGH VOLTAGE

Level: Uczelnia
Gdzie: Na prawo od strony gdzie zaczyna się level, przy sklepie, zielona budka. 

Zrób lip trick na zielonym power box' ie, a zobaczysz czerwony text po lewej stronie z numerami odliczania. Skończ lip trick i jedź na dużą ściane po przeciwnej stronie ulicy. Zacznij grindowac po niej tak, aby czerwony text zmienił sie na zielony. Zeskocz i czekaj, aż numery odliczania zejdą do 0.

SAVE THE SEALS

Level: San Francisco
Gdzie: Tam gdzie zaczyna się level. Jedź cały czas ulicą, aż zobaczysz dwie quarter pipes z poręczą między nimi, znajdują się za drugim przystankiem tramwajomym po prawej stronie ulicy. Jedź pomiędzy nimi aż do wody. Dojedź do ramp na końcu i podjedź do teleskopu po lewej stronie. 


Musisz uratować foki zanim zje je rekin. Należy klikać szybko spację.

BASEBALL

Level: Alcatraz
Gdzie: Pole do ćwiczeń. Tam gdzie znajduje się "bullseye launch".

Najedź na małą baseball baze i zaczynaj grę. Duch zacznie rzucać zielone piłki. Pieniądze dostaniesz tylko wtedy, kiedy przebijesz piłkę ponad ścianą.

BITCH SLAPPIN'

Level: Londyn
Gdzie: Pod mostem.

Musisz wybrać, która z prostytutek jako pierwsza uderzy drugą.

MONKEY POO DODGEBALL

Level: Zoo
Gdzie: Pomieszczenie z żyrafami. Wejdź do środka (drzwi za żyrafami).

3 małpy, 30 sekund i kupa roboty... Najlepsza strategia jest po prostu stać po środku. Większość czasu kulki będą Cię omijać, ale musisz uważać,  kiedy 2 małpy zaczną w Ciebie rzucać w tym samym czasie.

RHINO FIGHTS

Level: Zoo
Gdzie: Pomieszczenie z nosorożcami.

Pogadaj z facetem stojącym obok 2 nosorożców. On się zapyta, który z nosorożcow przewróci się wskutek kolizji. Mozesz wybrać lewy lub prawy albo oba.

EGG CATCHING

Level: Zoo
Gdzie: Klatka z ptakami.

Podjedź do słomianej czapki. Użyjesz jej do łapania jajek, które będą zrzucane przez 3 ptaki siedzące na drążku nad Twoją głową. Staraj się zostać w środku, a wtedy będziesz miał perfekcyjną pozycję do złapania jajek.

TARGET PRACTICE

Level: Lunapark
Gdzie: Skrec w lewo tam gdzie zaczyna sie level , jedz w doł do rzędu z budkami. Podjedź od budki strzelniczej z pistoletem leżącym na niej.

Nie masz żadnej kontroli nad bronią, możesz tylko strzelać. Dostajesz wiecej punktów za ustrzelenie ruszających się celów. Aby coś ustrzelić, musisz patrzeć jaki symbol ma dany cel.

LOG SAWING COMPEITION (Bez zarobku)

Level: Lunapark
Gdzie: Miejsce z drewnem obok strzelnicy.

Idź do miejsca z drewnem i zacznij gadać do faceta, który tam stoi.

COUGCHT THE PIG (Bez zarobku)

Level: Lunapark
Gdzie: Okrągły plac, gdzie odbywał się "Zdobądź medal w zawodach".

Trzeba złapać świnie, aby ktoś inny jej nie schwycił.