San FranciscoZdobądź rekordowe 50 000 pkt. - tak samo, jak poprzednio, większa suma.

Zbierz litery S-K-A-T-E - ułożone są oczywiście w ładnej kolejności. Dużo czasu, literki ATE zbieramy na dachu i tam gra wymaga od nas ładnych, zschynchronizowanych slidów. Zorientujcie się na początku, jak wygląda rozmieszczenie literek.

Zbierz litery C-O-M-B-O - jedne z łatwiejszych COMBO. Przy literce B trzeba w odpowiednim momencie wyskoczyć, żeby dostać się do O. Można kombinować z manualem, ale lepiej zrobić to jednym slidem. Jak już tylko zbierzecie całość, od razu kończcie kombo, nie przedłużajcie go.

Zbierz 5 zagubionych paczek posłańca - dosyć łatwe, podobne ułożenie, jak przy COMBO. Paczki poukładane w widocznym ciągu, wzdłuż ulicy. 

BS Boneless 3 znaki na molo -  jedno z nich mamy od razu przy starcie, dwa pozostałe na przeciw siebie po drugiej stronie. Nie przeciągajcie BS Boneless, jak zaliczone, to lądujemy. Najeżdzajcie prosto na znak, żeby nie zrobić slide'a, bo niepotrzebnie stracicie czas.

Nakarm 4 wściekłe lwy morskie - przy każdym rybaku jest ławeczka ze skrzynką. Trzeba wykonać na niej slide (Kissed the Rail) i gdy tylko rybak podejdzie do skrzynki, należy zrobić ponownie ślizg, tylko tym razem na poręczy, przy której łowił ryby. Zaliczajcie każdego rybaka pojedynczo, nie staracie się kilku na raz. Jest ich tylko 4.

Trik ręczny kładka dla pieszych - dłuższy manual, nie zwracajcie uwagi na czas, jest mało ważny. Przede wszystkim róbcie to na spokojnie, balansowanie może być uciążliwe, szczególnie przy zakrętach.

Pobij 3 najlepsze kombinacje Muski -  trzy kombinacje, za 4000, 5000, 6000. Łączcie tricki po raz kolejny. Pamiętajcie o mnożnikach. Prosty slide + manual + kickflip i mamy 4000. Starajcie się łączyć slide + manual + rampa. Sporo punktów za to jest.

Wykonaj Darkslide na poręczy przy wodzie -  kolejny Special, zapełniamy pasek na rampie i potem na spokojnie nakierowujemy się na poręcz. Skok, wystukać: dół, lewo i 8 (domyślnie ustawiony Darkslide). Również nie ma co go przedłużać, wykonać i zeskoczyć.

Zdobądź medal w zawodach -  jak na Uczelni. Tym razem trzeba zdobyć więcej pkt, ok 25 00 powinno zapewnić 3 miejsce. Dajcie z siebie wszystko i wykorzystujcie każdy element zawodów.

Zdobądź profesjonalne 100 000 pkt -  kolejne z tego cyklu. Dużo kombinacji i mnożników.

Uratuj malarza Neala - z miejsca startu widzimy przed sobą kulę. Trzeba wykonać ślizg na drucie, który ją otacza. Róbcie slide i czekajcie, aż gra sama powie, kiedy wystarczy. Nie trwa to długo ^^

Ścigaj się z posłańcem na rowerze - wykorzystajcie Skitchin, jeżeli w drodze powrotniej nie uda się załapać samochodu, jedźcie do mety ścinając drogę, jak tylko możecie.

Ścigaj się, by odzyskać aparat - bez zbędnych tricków - po prostu jedziecie za strzałką. Gdy jest to na rękę, róbcie slide, gdyż zwiększa on prędkość. 

Trik ręczny - luka - ręczny nad zestawem - zadanie wymaga niezwykłej wprawy. Trzeba się skoncentrować na manualu oraz trasie, nad luką przeskoczyć i od razu wejść w manual. Róbcie go do końca, aż zadanie zakończy się automatycznie.
 
Wykonuj wywoływane triki - musimy wykonywać pokazywane flipy, ale przed każdym trzeba zrobić slide na gzymsie. Ma to tą zaletę, że gzyms jest długi i spokojnie można wykonywać po 3-4 wyświetlanie tricki na raz. 
 
Zadania specjalne:

Zdobądź szalone 300 000 pkt -
 kolejne wyzwanie, skoro mamy to odblokowane, znamy wszystko, co potrzebne, żeby tą sumę zdobyć.

Zbierz profesjonalne COMBO -
trudniejsze od poprzedniego, wymaga niezłego wyczucia i sprawności. Nie obejdzie się bez wykorzystania revertu.

Trik ręczny - placyk - 2 kierunki -
 róbcie manual do końca placyku, nie wyskakujcie za wcześnie z placyku. Później tylko na rampę, revert i znowu manual do samego końca. Również nie kończcie za szybko. 

Wykonaj Spine Transfer-Transfer - od razu na wstępie trik w dół, starajcie się ładnie wylądować na wprost drugiej rampy. Wyskoczcie z niej w kierunku drugiej, klikając przy tym klawisz do Spine Transfer (jeśli konieczne - kliknijcie dwa razy).

Ślizgiem strąć blokady z gzymsów - pod mostem, gdzie wykonywaliście Spine Transfer-Transfer znajduje się mały czerwony dzwonek. Włączcie go za pomoca Wallride i jedźcie na schody, gdzie pilnuje policjant. Wykonajcie slide w górę chodów, strącając jedną stronę blokad. Potem również ślizgiem strąćcie blokady w dół, nawet, jeśli będzie tam stał policjant. Starajcie się robić slide w dól po zewnętrzenj stronie gzymsu.

Zadanie specjalne zawodowca Chada - łącz tricki, wykonuj je na dole przy rampie, gdzie wykonywałeś Spine Transfer-Transfer. Nie przeciągajcie tricków i przede wszystkim nie wywracajcie się, bo to wyzeruje licznik. Jest 8 etapów, w każdym trzeba zdobyć 1000 pkt.

Specjalne zadanie zawodowca Kareema -  wykonujemy tricki nad lukami. Przez 1 min 30 sek robimy pojedyncze flipy, później przez minutę w parach, a na końcu mamy 30 sek na zrobienie kombosa. Starajcie się wykonywać tricki, które się powtarzają, gdy robicie parami, nie zapominajcie, że jeden trick może być zaliczony do 2 kombinacji.

Specjalne zadanie zawodowca Andrew - za każdym razem będziecie musieli wykonać skok w dane miejsce, później to samo, tylko z Double Kickflip, potem znowu, tym razem z Triple Heelflip.