Chicago
 
 
Zdobądź rekordowe 900 000 punktów -  Wstęp -> ..coś o poziomach

Zbierz słowo S-K-A-T-E - S na widoku, po K należy wskoczyć w przednie drzwi tego budynku, obrócić się i wskoczyć w środkowe, po A wyskakujemy z podwyższenia,
T osobiście po ,,kotwicy" na daszek i stamtąd po drucie po literke, E jest na ścianie 
pod torami.

Amatorskie litery C-O-M-B-O - nie jest trudne, C, O, M mamy w jednej linii,
B zwykłym Ollie nad barierką, później manual, i z rampy po O.
 
Dostarcz pizze - śmigamy za strzałką i najeżdzamy na zawieszone w powietrzu kartony. Pierwszy jest na stacji kolejowej, reszta nie powinna sprawić problemu. Jedyne utrudnienie to niewielka ilość czasu.
 
Zadanie mostowe - trzy tricki, które wykonujemy nad mostem. Trzeba ładnie się wybijać, żeby nie zabrakło nam wyskoku, w statystykach podnieść wyskok i lot.
Zadanie oblokuje drugą część Chicago.

Wykonaj ślizg na 5 hydrantach - wszystkie wzdłuż ulicy większej części Chicago, więc nie powinno sprawić problemu. Jeden jest koło przystanku z autobusem.

Podłóż pluskwy 5 mafiozom - porozmieszczani w różnych miejscach, jeden od razu na schodach na wprost tego pajaca, który daje zadanie. Dwóch przy ulicy przy rzece, jeden na dachu tych budynków ze znaczkiem lądowiska i jeden przed bramą z pomnikami.

Zdobądź szalone 1 500 000 punktów -  Wstęp -> ..coś o poziomach.

Profesjonalne litery C-O-M-B-O - zobaczcie jak to wygląda, wyskok po C, revert
i lecimy po reszte, po B z rampy na daszek, przy końcu dobrze wymierzcie do O, żeby nie wpaść do wody.

Wykonuj wywoływane triki - nic nowego, wykonujemy trzy rodzaje wywoływanych tricków. Starajcie się je łączyć w pary, wykonywać powtarzające się.

Przewróć 10 zawodników jednym kombosem - trzeba to zrobić slidem w dwóch kierunkach, ponieważ nie ma 10 zawodników przy obręczy. Strącamy jak najwięcej przy pierwszym kierunku, później rampa i revert, strącamy następnych. Nie trzeba robić Ollie przy przeskakiwaniu między barierkami, róbcie ciągły slide.

Wykonaj na gzymsie kombo za 100 000 pkt. -  osobiście sprawiło mi to sporo problemów, ale później wykonałem to tak: byle jakimi trickami doszedłem do mnożnika x20, dociągnąłem do 5 000 i zaliczone.

900 z pomostu na górny pokład promu -  szybko zapełniamy pasek Special, trzy triki na płaskim i lecimy na pomost. Zobaczcie gdzie jest prom, wycelujcie w górny pokład i nie powinno być problemu.

Odwróć uwagę strażników - ustawiamy się tak, aby mieć te cztery samochody w jednej lini i pokolei robimy grindy na każdym.