Stocznia

Zdobądź rekordowe 65 000 - Wstęp -> ...coś o poziomach

Zbierz litery S-K-A-T-E - literki są rozsypane na obrzeżach mapy, można się nie połapać na początku, więc nie musicie zachowywać tej ukrytej kolejności, po prostu je zbierać.

Zbierz litery C-O-M-B-O - trasa jest dosyć krótka, jednak wymaga szybkich przeskoków między kolejnymi literkami.

Varial Kickflip nad luką wodną w barakach - wskakujemy jakimś trickiem na dół (prawa strona na wprost miejsca startu), po czym nad wodą wykonujemy Varial Kickflip.

Przeskocz lukę na wiszących kontenerach - zadanie nie wymaga niczego innego, jak robienia Spine Transfer między kontenerami.

Klepnij boję -  mamy mało czasu, bo tylko 30 sekund, a musimy 5 razy zrobić grind na czubku kołysającej się boi. Staramy się zsynchronizować tak, żeby boja ciągle była na wprost, jak się nie uda, starajcie się na nią lekko nakierowywać.

Dostawa obiadu dla spawaczy - mamy tylko 10 sekund, dlatego najepiej pierwszym trzem dostarczyć obiad jednym ślizgiem.

Zbierz nity - podobne do zadania Ucieczka z Alcatraz, tyle że musimy zebrać 21 nitów, ułożonych w szeroko rozmieszczoną całość. Zadanie wymaga perfekcyjnego wykonania i zachowania kolejności.

Wyścig z pieskiem - do zebrania 6 kości, które zbierać slidem. Jedynie ostatnia jest w powietrzu. Zaczynamy mając 2 sekundy i za każdą kośc dostajemy kolejne 2. Więc trzeba to zrobić w miarę sprawnie.

Zawartość kontenerów - na każdym kontenerze musimy wykonać jakikolwiek trick. Może to byc lip, slide, lot, warto robić tricki przez kilka kontenerów. Pod niektórymi kontenerami są krótkie szyny - je też trzeba odznaczyć.

Zdobądż profesjonalne 150 000 pkt - Wstęp -> ...coś o poziomach

Zbierz wysokie COOMBO - szeroko rozłożone literki, przy M użyc Spine Transferu. Kierować uważnie manualem, żeby potem po revercie się nie wywrócić od razu.

Wykonuj triki podczas luki w dachu - podczas przelotu nad luką wykonujemy trik, który wyświetla się po prawej stronie ekranu, Nie kręćcie ich, bo często możecie nie dociągnąć i stracić czas.

Heelflip FS Invert na kontenerze - kolejny Special, tradycyjnie zapełniamy pasek special i wykonujemy danego lipa na wiszącym kontenerze. Potem musimy trzymać go tak długo, dopóki nie przejdzie do drugiej misy. Nie puszczajcie się za wcześnie, bo nie traficie na rampę.

Zawody: Medal za barki - zawody w misach, a więc używajcie dużo zestawu revert + manual do łączenia tricków powietrznych. Osobiście polecam tą druga misę.Wykonaj ręczną kombinację na pociągu - poczekajcie do momentu, aż pociąg będzie w całości przed Wami. Potem już tylko róbcie manual z jednego wagonika na drugi. Musicie wszystkie zaliczyć, żeby wykonać, a jak macie pociąg na wprost, nie trzeba robić skrętów podczas przeskoków.

Zadania specjalne:

Przeskocz lukę na wiszących kontenerach - dostajemy się do wiszącego konteneru z pomocą Spine Transfer i w nim zapełniamy pasek special. Wybijamy się z rampy pod ostrym kątem albo z użyciem Boneless i lecimy do drugiego konteneru.

Zdobądź szalone 600 000 pkt - Wstęp -> ...coś o poziomach

Zbierz profesjonalne COMBO -
pierwsze literki ustawione są w jednej linii, żeby zebrać wszystkie, będzie trzeba użyć prawie wszystkich rodzajów tricków. Najpierw slide po C, później manualem po O, skok i manualem wchodzimy w slide po M. Później znowu manual i na rampę, Spine Transfer + revert + manual, zbieramy B lecąc do rampy na lewo i póxniej ponownie revert + manual i zgarniamy O.

Wyścig szczurów: złap szczura - gonimy za uciekającym szczurem, za każde dogonienie dostajemy trochę czasu, więc nie powinien on być problemem. Samo złapanie wymaga szybkości i zwinności, ponieważ bedzie długi slide z wieloma przeskokami. Gdy szczur zniknie nam z oczu, oznacza to, że jest w mniejscu, gdzie wykonywaliście zadanie "Varial Kickflip nad luką wodną w barakach".

Lip transfer - podobnie zadanie, jak przy Specialu. Robimy lip na dźwigu i utrzymujemy go, dopóki dźwig nie przejedzie do drugiej rampy.

Specjalne zadanie zawodowca Bucky'ego -  musimy wykonać kombinację za 10 000 pkt, 20 000 pkt, 50 000 pkt, 100 000 pkt i 250 000 pkt. Po każdym zaliczonym etapie znika parę elementów, co utrudnia późniejsze kombinacje. Gdy już tricki będą mało liczone, spróbujcie zrobić kombo z trickiem ręcznym (Wstęp -> ..kilka porad).

Specjalne zadanie zawodowca Utwórz-skejta -
zadanie, które wykonujemy swoim skatem. Musimy najeżdżać slidem na zielone detonatory, czyli będzie konieczne przeskakiwanie między torami. Potem najeżdżamy na rampę, revert + manual, wchodzimy w slide i zaliczamy pozostałe detonatory. Po ostatnim robimy manual do rampy, wybiajmy się z niej i lip na helikopterze. Zadanie wymagające koncentracji i orientacji, ponieważ cały ekran się trzęsie po niszczeniu detonatorów.

Specjalne zadanie zawodowca Erica - trzeba zaliczyć 3 długie ślizgi. Skupcie się tylko na pasku balansu, ponieważ przejazdy będą naprawdę dlugie. W ostatnim podczas podjazdu w górę trzeba będzie skakać i robić slide, bo inaczej postać nie podjedzie. Róbcie slide do samego końca, dopóki gra sama nie zakończy przejazdu.