Londyn

 
 
Zdobądź rekordowe 75 000 pkt - Wstęp -> ...coś o poziomach

Zbierz litery S-K-A-T-E - literki ponownie szeroko rozmieszczone, na początku można zorientować się, gdzie leżą. W tym wypadku liczy się pomysł zdobycia, nie koniecznie wykonanie. W przypadku S trzeba po rampie wskoczyć na dach domku, wykonać slide i skoczyć na flagę, która po ślizgu nakieruje nas na S.

Zbierz litery C-O-M-B-O - również szeroko rozmieszczone, ale nie powinny sprawić problemu. Po zdobyciu C wykonujcie slide i wybijcie się, żeby wskoczyć na przystanek i na nim wykonać slide, lepiej zdobyć O bez używania manuala. Później już praktycznie slidem zdobywamy reszte.

Wykonaj wallride na 5 piętrusach - Wallride na autobusach, czasu jest całkiem sporo, więc bez pośpiechu. Gra mówi nam, czy autobus jest już zaliczony czy nie, ale samemu tez należy to kontrolować.

Złap 5 gliniarskich kapeluszy - nad każdym policjantem trzeba wykonać grab, w moim przypadku do chwytów jest klawisz 4. Prosty grab, by jedynie strącić kapelusz, starajcie się idealnie nad policjantem go wykonać. Wcześniej można zorientować się, gdzie znajdują się policjanci, żeby podczas wykonywania zadania nie krążyć bezsensownie.

Wykonaj kombinację za 100 000 pkt - sposób wykonania zależy oczywiście od stylu jazdy. Jedyne, co mogę przypomnieć - pamiętajcie o Specialach i mnożnikach. 

Rodney i trening na płaskim -
starajcie się wykonywać wskazane tricki w miejscu. W jeździe też można, ale jak na początek jest trudniej. I ponownie - wykonajcie trick i od razu lądujcie, jeżeli balansowanie sprawiam Wam problemy.

Wykonaj Japan nad fontannami - radzę zapełnić pasek special, bo wtedy lot jest wyższy i dłuższy, ale nie jest to konieczne. Dwie fontanny obok siebie, nad każdą Japan. Nie powinno sprawić problemu. Jedyną rzeczą jest to, że trzeba się dokładnie wybić z fontanny.

Ścigaj się z gliniarzami po Londynie - dwa okrążenia, w pierwszym starajcie się nie używać skoku oraz nie zwalniać, czyli przejechać idealnie. W drugim okrążeniu skok będzie konieczny, choć bez jego użycia da się przejechać po zapoznaniu się z trasą.

Uwolnij Tuptusia! Zniszcz pułapki - aby zniszczyć pułapkę, trzeba wykonać slide na całej długości mocujących lin. Każda pułapka ma parę takich lin po obu stronach, czyli w sumie do zaliczenia 8 ślizgów. Tuptuś jest całkiem szybki, więc liczy się dokładność i szybkość.

Zdobądź profesjonalne 175 000 pkt - Wstęp -> ..coś o poziomach

Ghetto Tag na linii oświetleniowej SB - przed sobą mamy rampę i na niej wykonujemy trick z użyciem Spine Transfer, co powinno zapełnić pasek. Później wskakujemy na górną półkę (ponad drugą rampą) i slidem jedziemy na linę. Na niej wykonujemy Ghetto Tag. Uważajcie na przerwę między linami. Przeskoczcie ją i ponownie wejdźcie w Ghetto Tag. Róbcie go do samego końca. Jak komuś nie wychodzi, można użyć kodu spowalniającego tempo (Wstęp -> ..kilka porad).

Uczep się policyjnego motocykla - łapiemy się motocykla i jeździmy po Londynie. Utrudnieniem jest to, że policjanci biją w naszą postać pałkami, więc trzeba przechodzić z jednej strony na drugą. 

Wykonuj pojawiające się kombinacje - wyświetlają się zestawy 2 tricków, które trzeba wykonać za jednym razem. Szybko łączcie tricki i nie przeciągajcie ich, bo można nie zdążyć z następnymi.

Wykonuj pojawiające się triki na płaskim - starajcie się wykonywać w miejscu, nie ma co sobie utrudniać jazdą. Zaliczajcie tricki pojedynczo albo seriami, zależy jak radzicie sobie z balansowaniem manualem. Gdy nie będzie wychodziło - użyjcie spowalniacza tempa (Wstęp -> ..kilka porad).

Zdobądź medal w zawodach - zawody na płaskim, a więc trudniejsze niż poprzednie. Starać się jak najdłużej ciągnąć jak najwięcej kombinacji.

Zadania Specjalne:
 
Zdobądź szalone 700 000 pkt - 
Wstęp -> ..coś o poziomach

Profesjonalne litery COMBO - 
szeroko rozmieszczone, radzę najpierw zorientować się w rozmieszczeniu literek. Przy zdobywaniu C wykonajcie jakiś prosty trick, żeby wskoczyć na ten daszek i tam szybko wykonajcie revert + manual. Potem slide i wykończenie jak kto woli.

Pobij 6 najlepszych kombinacji Muski - 20 000, 30 000, 40 000, 50 000, 60 000, 70 000. Jeżeli macie ulubione miejsca, w których bardzo łatwo zdobywacie duże sumy, to tam zaliczajcie wszystkie kombinacje. Dodawajcie oczywiście dużo Speciali.

Ślizg na amerykańskich samochodach -
cztery samochody: 2 niebieskie, 1 biały, 1 czarny (wyróżnia się sposród innych). Na każdym nalezy wykonać ślizg, wszystko w jednej kombinacji, co sprawia, że zadanie może sprawiać problemy. Kontrolujcie uważnie pasek balansu przy slidach.

Wykonaj trik na każdym obiekcie w SB - do zaliczenia sporo, bo 40 obiektów, więc praktycznie wykonujcie trik na wszystkim, czym się da. Za pierwszym razem się nie uda, więc w kolejnych próbach próbujcie robić tricki w różnych miejscach, żeby mieć obeznanie we wszystkich 40.

Specjalne zadanie zawodowca Rowleya - 9 kombinacji, w niektórych trzeba wykonać Special. W miarę do opanowania, jednak trzeba zwrócić uwagę, że jeżeli 
proszą nas o wykonanie FS Nosegrind, a ciągle wychodzi BS Nosegrind, należy zmienić nogę, czyli wykonać tzw: switch poprzez kliknięce klawisza do revertu.