Lunapark
 
 
Zdobądź rekordowe 750 000 punktów - Wstęp -> ...coś o poziomach.
 
Zbierz słowo S-K-A-T-E - od razu lecimy po S i na budkach slide do końca, od razu zauważymy K, skok nad kłodami, żeby nie stracić czasu przez krokodyla. A łatwo zdobyć, żeby się dostać po T wyskakujemy z trzymanym W z tej luki przy słupie z dzwonem. E jest na górze tej jakby zagrody/areny.
 
Amatorskie litery C-O-M-B-O - C i O w jednej lini, manualem po M, slide do końca na murku, żeby zobaczyć B. Wyskakujemy z kanta tej wyskoczni, zdobywamy B i wchodzimy do razu slidem, żeby dostać się do O. Przejście między B i O trzeba zrobić dosyć sprawnie.
 
Wykonaj triki i zadzwoń! - wykonujemy wywoływane triki, uderzając w dzwon, więc po prostu robiąc pomiędzy tymi vertami. Łączcie triki typu Heelflip + Indy, ale muszą to być triki, które są wywołane. Jeśli nie było by Indy, Heelflipa także by nie zaliczyli.

Zbierz 6 pamiątkowych zdjęć - robimy slidy przy barierkach, gdzie znajdują się tekturki z postaciami do zdjęć. Jeden jest przy kurach, dwa koło rakiety. Generalnie tekturki są również poza zadaniem, więc można spokojnie ogarnąć ich położenie. 
 
Wykonaj kombinację za 500 000 punktów - korzystamy z zestawu revert + manual, dokładamy flipy przez lotami, oczywiście speciale, prosty zestaw Kickflip + Benihana + Revert + Manual i 900. Z tego już jest jakieś 20 000 x 5, dalej to kontynuujemy, osiągamy 50 000 x 10 i z głowy.
 
Nie puść pawia - jedziemy za strzałką, zaliczamy wskazane miejsca. Przy diabelskim młynie robimy lip tak długo, dopóki gra nie powie, że wystarczy. Do tej obrotowej misy najlepiej wskoczyć na środek z tego miejsca między vertami.
 
Medal zawodów - myślę, że po takiej znajomości speciali, tricków, revertu itd nie będzie problemu, żeby zebrać pokaźne sumy w 30 sekund. Jak już kończy się czas zaczynajcie trick i ciągnijcie go, będzie zaliczony do punktacji.
 
Zdobądź szalone 1 500 000 - Wstęp -> ... coś o poziomach
 
Profesjonalne litery C-O-M-B-O - nie jest takie trudne, C mamy od razu na widoku, robimy slide do końca barierki, skaczemy jak przy zadaniu z dzwonem i pojawi nam się O przy karuzeli. Spadając oczywiście revert i M w przejściu, pokazuje się B, ciągniemy slide jak do momentu, gdy zobaczymy O. Radzę ogarnąć układ literek.
 
Pomóż zerwać transparenty konkurencji - musimy wkonać cztery lipy na czterech transparentach. Jest sporo czasu, więc robimy spokojnie. Lip trzeba wykonywać tak długo, dopóki gra sama nie powie, że tyle wystarczy. Ciągnijcie jak najdłużej, bo jak gra powie, że wystarczy i wy spadniecie, to i tak transparent zostanie zaliczony.
 
Objedź ślizgiem całą kolejkę - robimy naprawdę dłuuugi slide od początku kolejki do momentu pokazania się napisu ALE JAZDA! (w wypadku gdy ktoś ma wersję angielską - niebieski napis ukazujący się po podjechaniu pod górkę kolejki). Starajmy się nie mieć wagonika przed sobą, więc najlepiej zacząć slide równo z wagonikiem, bo i tak szybciej jedziemy niż on xD.
 
Wykonaj 900 na rakiecie - Special tego poziomu, osobiście wskoczyłem do rakiety i napełniłem pasek trikami na płaskim, żeby jakoś niefortunnie nie wypaść. Gdy tylko był pełny, ustawilem się prosto do wyskoku i bezproblemowo zrobiłem 900.
 
Zbierz 10 biletów na karuzelę - mają pewną chronologię, pewnie będzie potrzeba kilku prób, żeby ogarnąć całość. Od razu na wstępie Spiny, później po bilecie na kolejcie skaczemy w dół i zbieramy reszte. Ostatnie znajdują się przy misie, gdzie wykonywalisym zadanie Wykonaj kombinację za 500 000 pkt.