ZOO

 

Zdobądź rekordowe 80 000 pkt - Wstęp -> ..coś o poziomach

Zbierz litery S-K-A-T-E  - literki są ułożone jakby parami, K najlepiej zdobyć poprzez wskoczenie do misy używając Spine Transfer. T i E znajdują się przy małpach, również użyć Spine Transfer.

Zbierz litery C-O-M-B-O - od razu lecimy po C, spadając wykonujemy revert i robimy slide po pozostałe literki. Uważajcie na przerwy między kolejnymi literkami.

Hardflip i Heelflip nad Kennym - od razu jak tylko zacznie się zadanie maskotka ZOO przez chwilę stoi w miejscu i już wtedy zróbcie Hardflip nad nią. Potem jedźcie po prostu za Kennym i czekajcie na dogodny moment do zrobienia Heelflipa.

Wykonuj wywoływane triki - będą to nie tylko graby i flipy, ale czasem pojawią się również lipy, więc trzeba być czujnym. Generalnie zadanie było, więc nie powinno sprawić problemu.

Pomóż uciec pogromcy lwów - trzeba w klatce wykonać kombo za 50 000, przy znajomości i opanowaniu revertu oraz paru Speciali nie będzie to trudne. Uważać jedynie na lwy, które mogą przeszkodzić po najechaniu na nie.

Pobij 3 najlepsze kombinacje Boba - 40 000, 50 000, 60 000, dodawajcie Speciale do swoich kombinacji, róbcie wszystkie na ulubionych miejscówkach, gdzie z łatwością zbieracie takie sumy. Pamiętajcie o mnożnikach. Macie 10 000 x3, wystarczy dodać mały Kickflip i już jest 10 100 x4.

Nie pozwól, by małpa uciekła -
kierujemy się za strzałką do dwóch wyjść, jak jest możliwość, dodawajcie grindy dla zwiększenia prędkości.

Nakarm hipopotamy - do strącenia 4 dynie w 4 sekundy, więc musimy to zrobić jednym kombo. Osobiście wykonałem to zadanie w kierunku przeciwnym, niż jak sugeruje gra, ale jak kto chce ^^

Uczep się słonia - łapiemy się słonia i musimy utrzymać Skitchin przez 30 sekund. Utrudnieniem są kupy słonia, które wytrącają lekko z równowagi.

Złap 5 pingwinów uciekinierów - musimy złapać 5 pingwinów - 2 są w akwarium, 1 przy ptaszarni, 1 na moście i 1 przy zadaniu z dyniami. Aby dostać się do akwarium, należy wskoczyć Tuptusiowi na plecy. Najlepiej wyskoczyć z tego dachu budynku obok słonia (tam zaczynamy zadanie Zbierz profesjonalne 200 000 pkt). Zostawcie to zadanie na sam koniec, ponieważ słoń zniszczy most, co będzie utrudnieniem przy zdobywaniu profesjonalnego COMBO.

Zdobądź profesjonalne 200 000 pkt - Wstęp -> ..coś o poziomach

Zdobądź medal w zawodach - korzystajcie z całego placu konkursowego, jest tam naprawdę wiele możliwości łącznienia wszystkich tricków. Revert znamy, więc nie powinno być problemu.

Wykonaj ślizg na 4 transparentach ZOO - 3 są widoczne od razu na starcie, ostatni znajduje się poniżej nich. Liczy się w tym zadaniu dokładność, żeby idealnie najeżdżać na transparenty, ponieważ w innym przypadku można spaść na sam dół i trzeba zaczynać od nowa.

Zwab lwy z powrotem do klatki - musimy zwabić 2 lwy znajdujące się po obu stronach wejścia do akwarium. Przejeżdzamy obok lwa i gdy tylko zacznie nas gonić, kierujemy się do klatki. Nie róbcie niepotrzebnie tricków i nie dajcie się zjeść.

Wykonaj Sit Down Air nad klatką lwów - kolejny trick specjalny, zapełniamy pasek wskakując dobrym trickiem na rampę po prawej stronie i później robimy Special po wybiciu się z verta.

Zadania Specjalne:

Zdobądź szalone 800 000 pkt -
Wstęp -> ..coś o poziomach

Zbierz profesjonalne COMBO -
jeżeli nie zniszczyliście mostu, nie powinno być problemu, jednak po zniszczeniu wcześniejszym można się namęczyć. Ostatnia literka znajduje się nad drugim wejściem do ZOO.

Wykonaj transfer nad Słoniową Skałą -
nabrać prędkości po przez Skitchin na słoniu lub użyć Boneless do lepszego wybicia. Ja sam nie użyłem żadnej z tych metod, po prostu rozpędziłem się robiąc tricki i zapełniając pasek special, później dalej od skały wybilem się ostro od rampy w kierunku skały.

Sprowadź Konga z powrotem do klatki -
należy wykonać dwa długie lipy na dźwigniach, dopóki jedna część klatki się nie otworzy. Gdy to zrobi - szybko schodzimy z dźwigni i równie szybko wykonujemy lip na drugiej obok.

Zrób kombosa i wystrasz 40 ptaków -
najlepiej straszyć ptaki, które siedzą na drutach, ponieważ idzie to najszybciej i najwięcej ich tam jest. Tak więc jakiś grab, żeby zapełnić pasek i ostry wjazd na rurkę. Potem już tylko skupić się na balansie.

Specjalne zadanie zawodowca Boba -
zadanie może okazać się bardzo czasochłonne, ponieważ musimy wykonać trzy razy po trzy tricki i po każdym zaliczonym etapie loopy się odsuwają od siebie. Biała linia na loopie wskazuje jak najlepiej jechać, żeby nie spaść. Starajcie się mieć zapełniony pasek special.